به سايت شركت پالايش نفت لاوان خوش آمديد

عنوان ها
صفحه اصليجزیره لاواندرباره مابازاریابی و فروشمناقصه ها و استعلام هاامور پیمانها و حقوقیگزارش پروژه های شرکتمعرفي واحد هاي شركتگزارشاتسامانه هاي مديريتيتماس با ما
جستجو در سایت
نظرسنجی
اوقات شرعی
آب و هوا
weather.ir is down
مجمع عمومی سالیانه
برگزاری مجمع عمومی سال ۹۹ شرکت پالایش نفت لاوان
مجمع عمومی عادی سال ۹۹ در تاریخ ۲۹/۲/۹۹ در محل شرکت در شهر شیراز برگزار گردید .
 ١٨:٣٧ - دوشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بارگیری و ارسال اولین محموله بنزین یورو 5 شرکت پالایش نفت لاوان
شرکت پالایش نفت لاوان با اعمال تغییرات فرایندی در واحدهای تقطیر، واحد های بنزین سازی و راه اندازی بخشی از واحد ایزومریزاسیون نفتای سبک موفق به ارتقا استاندارد بنزین تولیدی از یورو 2 به یورو 5 گردید.
 ١٧:٣٤ - دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از پالایشگاه لاوان
بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از پالایشگاه لاوان
اعضای محترم کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ، از واحدهای عملیاتی و طرح‌هاي توسعه و بهبود كيفيت شركت پالايش نفت لاوان بازديد كردند.
 ١٠:٢٦ - جمعه ١٩ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز تولید بنزین یورو 5 در پالایشگاه لاوان
برای اولین بار تولید بنزین یورو 5 در پالایشگاه لاوان با اکتان 91 آغاز شد .
محمد علی اخباری مدیر عامل شرکت پالایش نفت لاوان با اعلام خبر فوق افزود ، با اجرای این طرح ، استاندارد بنزین تولیدی پالایشگاه لاوان به یورو ۵ ارتقا می‌یابد و این موضوع، سودآوری شرکت ، افزایش آرام‌سوزی بنزین در موتور و کاهش آلاینده‌های زیست محیطی را در پی دارد.
 ١١:٣١ - يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تغییر زمـــان برگزاری آزمون استخدامـی شـرکت پالایش نفت لاوان
تغییر زمـــان برگزاری آزمون استخدامـی شـرکت پالایش نفت لاوان
 ١٥:٢٠ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اصـلاحیــه آگهی استخدام اطلاعیـه شماره 2
بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت لاوان مي رساند بند 1-6 (شرايط عمومي داوطلبان) آگهي استخدام به شرح زير اصلاح مي گردد.
 ١١:٠٧ - سه شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

 

» پيام مدير عامل

 

هموطنان عزيز و ارجمندم 

 

 

 

 

سلام و درود فراوان بر شما

امروزه در شرايطي كه سازمانهاي پيشرو به سرعت به سمت جهاني شدن درحركتند ما مديران و كاركنان شركت پالايش نفت لاوان نيز كه ماموريت پالايش نفت خام و توليد فراورده هاي نفتي را در جزيره لاوان در قلب خليج هميشه پاينده فارس برعهده داريم همه مساعي خود را به كار بسته ايم تا از يك طرف با ارج نهادن به دستاوردهاي ارزنده گذشتگان و استفاده از تجارب آنها و از سوي ديگر با بهره مندي از خلاقيت و مشاركت كاركنان پرشور و دانش مدار اين شركت به مجموعه اي در تراز پيشرفته ترين شركتهاي پالايش نفت تبديل شويم .

اكنون كه به لطف و حمايت بي انتهاي خداوند ، شتابان در حال پيمودن اين مسير پر نشيب و فراز هستيم بر اين باوريم كه در مواجهه با سختي ها و مشكلات هرگز نبايد هراسي به دل راه داد بلكه بايستي آنقدر در زمينه تقويت ارتباطات داخلي و خارجي بر مبناي ساز و كارهاي قوي و چاره ساز راه پيمود كه چالش ها به مذاق ما شيرين ، پذيرفتني و خواستني بيايند و با توكل بر خداوند و استفاده از منافع كار گروهي و مشاركت عمومي به عنوان راهبردي موثر براي نيل به موفقيت آنچنان خو بگيريم كه هيچ سدي در مسير حركت پوياي همكاران ما ياري مقاومت نداشته باشد و اين موج خروشان بتواند مسير خود را به سوي تعالي و سرآمدي ، بدون هيچ خستگي طي نمايد .

باور داريم كه براي پيشرفت و بالندگي بايد دانش مداري را در سر لوحه فعاليتهايمان قرار دهيم و به بركت انديشه پاك اسلامي ، ايراني مان همواره همه ظرفيت هاي خود را براي خدمت بهتر و بيشتر به منصه ظهور گذاريم و با اعتقاد به ارزشهاي مقدسي چون احترام ، صداقت ، صراحت ، امانتداري ، صميميت و سخت كوشي ،‌ضمن حفظ اخلاق كار و حسن رفتار چنان اعتمادي را در ذينفعان خود ايجاد كنيم كه شايسته جايگاه يك سازمان با كيفيت و حرفه اي است.

از نظر ما ، كاركنان مهم ترين دارايي سازمان به حساب مي آيند لذا براين باوريم كه افزايش توان و ظرفيت سازمان و رسيدن به مدارج والاي سرآمدي تنها از طريق بهره مندي موثر از نيروي انساني كارآمد و شايسته و حفظ آنها امكان پذير است . براي ارتقاء دانش و مهارت كاركنان نيز آستين همت بالا زده ايم تا فضايل و تواناييهاي آنان را بيشتر و بيشتر شكوفا كنيم و از رهگذر اين اقدام ارزشمند ، راه سازمان را به سوي توسعه و پيشرفت هموار سازيم .

اعتقاد داريم كه در يك نظام تصميم گيري درست و سالم و مديريت مبتني بر نظام ارزيابي عملكرد ، همواره حقوق انسانها محفوظ مي ماند و زمينه هاي توجه همگان به روح مشاركت و همكاري عمومي در حل مشكلات سازماني نمود مي يابد . پس هرگز نبايد اين خزانه غني و پرفيض را به بوته فراموشي بسپاريم كه اگر چنين كنيم امكان استفاده از نظرات و ايده هاي ارزنده را در جهت نيل به اهداف سازماني از دست خواهيم داد .

خصوصي سازي شركتهاي پالايش نفت و تبديل جزيره لاوان به منطقه ويژه اقتصادي اين امكان را فراهم آورده است كه نگرش خود را از محدوده عملياتي و صنعتي پالايشگاه به رويكردي منطقه اي ارتقاء داده و بكوشيم علاوه بر رسالت پالايش نفت خام و توليد فراورده هاي نفتي با جان و دل در عرصه اي وسيع تر به مردم خوب كشورمان در اين منطقه عزيز از جغرافياي ميهن اسلامي خدمت نماييم و با استفاده از همه ظرفيتها و قابليتهاي موجود در جزيره لاوان عزم خود را براي توسعه مهارتهاي شغلي ، ايجاد اشتغال مولد و رونق اقتصادي منطقه جزم نموده تا به ياري خداوند بزرگ بتوانيم با رويكردي توسعه محور و دانش مدار موجبات رشد و شكوفايي را در منطقه لاوان فراهم نموده و زمينه هاي جذب سرمايه گذاري را در منطقه ويژه اقتصادي لاوان توسعه دهيم .

تمركز بر گرايشهاي تعيين شده براي منطقه ويژه اقتصادي لاوان ما را بر آن داشته است كه با اراده اي استوار در راستاي تقويت و ارتقاء توان رقابتي و عملكرد اقتصادي منطقه خيزشي جدي را آغاز نموده تا به ياري خداوند و بهره مندي از همت و عزم عمومي و مشاركت همگاني ، جزيره لاوان به قطب پيشرفته انرژي ، شيلات و آب خيز داري تبديل شده و مردم خوب منطقه از مزاياي ارزشمند پيشرفت و توسعه برخوردار گردند . 

مسلماً كسب رضايت خداوند در اجراي وظيفه در درجه اول اهميت قرار دارد و در مرحله بعد تمام سعيمان بر اين مهم استوار است كه با ايجاد اعتماد متقابل و مبتني بر سلامت نفس چنان فضايي را در سازمان ايجاد نماييم كه همه با اشتياق دست يكديگر را براي رسيدن به هدف مشترك بفشارند و روح همكاري ، همفكري و هم افزايي را در سازمان نهادينه نمايند .

اينجانب مشتاقانه منتظر دريافت انتقادات و پيشنهادهاي سازنده شما مردم عزيز هستم و از همه پيش كسوتان عرصه هاي شرف و افتخار در صنعت عظيم نفت انتظار دارم كه با رهنمودها و تجربيات ارزنده خود ما را در انجام بهتر مسئوليتهايمان ياري رسانند و با ارائه نقطه نظرات سازنده خود ما را به موفقيت هاي بيشتر رهنمون سازند .

در پايان به روح بلند و ملكوتي پيشگامان عرصه شهادت و ايثار درود مي فرستم و ياد امام راحل (ره) بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي و سلسله جنبان فرهنگ آزادي و آزادمردي را گرامي داشته و از درگاه خداوند بزرگ مسئلت مي نمايم كه وجود رهبر معظم انقلاب را كه انعكاس واقعي انديشه هاي امام شهيدان است محفوظ دارد تا به بركت همت و اراده خلل ناپذير مردم خوب كشورمان در مسير استقلال و عزت طلبي ، روز بروز بر فخر و عظمت ميهن عزيز اسلامي افزوده شود و در سايه رهنمودهاي معظم له ، چشم انداز روشن پيشرفت و سرافرازي با گامهاي آهنين، محكم و استوار پويندگان سعادت، چشمان منتظر همه ما را بنوازد و زمينه را براي ظهور موعود امم حضرت بقيه ا... الاعظم (عج )آماده نمايد. انشاء ا...

  

                           مديرعامل شركت پالايش نفت لاوان

 

 

              محمدعلي اخباری 

 

  

 

 

 

تاریخ
پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
دسترسی سریع

 

تقدیرنامه های شرکت

نشان بین المللی مدیریت خلاق با درجه کیفی A+ از سوی اتحادیه اروپا در تاریخ 8 / 3 / 93

گواهی نامه ها  
صفحه اصلي|درباره ما|اخبار|تماس با ما|نقشه سايت
بازديدکنندگان اين صفحه: 37385 | بازديدکنندگان امروز: 710 | کل بازديدکنندگان: 3516163 | بازديدکنندگان آنلاین: 3 | زمان بارگزاري صفحه: 0.1406 ثانيه